مغزابزار > ابزار طراحی > پروژه افترافکت > پروژه افترافکت مجموعه ۲۰۰۰ انیمیشن آیکون فلت
پروژه افترافکت

پروژه افترافکت مجموعه ۲۰۰۰ انیمیشن آیکون فلت

پروژه افترافکت مجموعه ۲۰۰۰ انیمیشن آیکون فلت

  • حجم فایل: ۲۶۲ مگابایت
  • نسخه پروژه: v16
  • نسخه افترافکت: CS5 و بالاتر
  • رزولوشن: ۴K – قابل تغییر اندازه
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • راهنمای استفاده: ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی

در این پروژه افترافکت مجموعه ۲۰۰۰ انیمیشن آیکون فلت با کیفیت عالی قرار دارد تا از آنها در ویدیوی موشن گرافیک استفاده کنید. در این مجموعه در ۵۰ دسته مختلف بیش از ۱۵۰۰ آیکون وجود دارد. ۱۹۶ نمونه نقشه کشورها، ۲۱۰ پرچم، ۶۴ زمینه انیمیشن شده، ۳۲ طراحی انیمیشن و بسیاری موارد دیگر در این پروژه ایجاد شده‌اند. میتوانید با یک کنترلر ساده همه ی آنها را ویرایش کنید. این پروژه افترافکت بسیار مرتب و دسته‌بندی شده ایجاد شده است. هیچ پلاگینی برای اجرای آن نیاز نیست. برای تمامی اجزای موجود در پروژه کنترل رنگ وجود دارد و بسادگی قابل انجام است. دو ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی نحوه کار با این قالب را به شما نشان میدهد.

لازم به ذکر است که موزیک استفاده شده در ویدیوی پیش‌نمایش در فایل وجود ندارد و در صورت تمایل میتوانید آن را از لینک‌ زیر خریداری کنید.

خرید موزیک Summer از وبسایت مغزابزار

پروژه افترافکت مجموعه 1500 انیمیشن آیکون فلتپروژه افترافکت مجموعه 1500 انیمیشن آیکون فلتپروژه افترافکت مجموعه 1500 انیمیشن آیکون فلتپروژه افترافکت مجموعه 1500 انیمیشن آیکون فلتپروژه افترافکت مجموعه 1500 انیمیشن آیکون فلتپروژه افترافکت مجموعه 1500 انیمیشن آیکون فلتپروژه افترافکت مجموعه 1500 انیمیشن آیکون فلتپروژه افترافکت مجموعه 1500 انیمیشن آیکون فلتپروژه افترافکت مجموعه 1500 انیمیشن آیکون فلتپروژه افترافکت مجموعه 1500 انیمیشن آیکون فلت


در صورتی که میخواهید کار با افترافکت را یاد بگیرید، آموزش مقدماتی نرم‌افزار افترافکت به زبان فارسی را از وبسایت مغزابزار دانلود کنید.