خانه » ابزار طراحی » پروژه افترافکت » پروژه افترافکت ساخت تیزر تبلیغاتی ToonCity v4 Explainer Video Toolkit
پروژه افترافکت پروژه افترافکت المان پروژه افترافکت تیزر تبلیغاتی

پروژه افترافکت ساخت تیزر تبلیغاتی ToonCity v4 Explainer Video Toolkit

پروژه افترافکت ساخت تیزر تبلیغاتی ToonCity v4

  • حجم فایل: ۱۷۶ مگابایت
  • نسخه افترافکت: CS5.5 و بالاتر
  • رزولوشن: Full HD 1920×1080
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • راهنمای استفاده: ۱۱ ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی

پروژه افترافکت ساخت تیزر تبلیغاتی ToonCity v4 Explainer Video Toolkit یک قالب ویدیویی آماده برای تولید ویدیوی موشن گرافیک معرفی کسب و کار و انیمیشن پرزنتیشن است. با استفاده از این پروژه افترافکت می‌توانید بهترین پرزنتیشن های موشن گرافیک را بسازید و ایده خود را براحتی نمایش دهید.

Toon City به کسب و کارها و متخصصان خلاق کمک می کند داستان خود را از طریق شخصیت های انیمیشن شده و عناوین داستانی مختلف بیان کنند. این قالب ویدیویی بسیار مناسب برای پرزنتیشن های موشن گرافیک، داستان سرایی با انیمیشن و جلوه های ویژه است و بیش از ۳۵۰ آیتم متحرک با رزولوشن ۱۹۲۰ × ۱۰۸۰ دارد (کاراکترها ۲۰۰۰×۲۰۰۰ پیکسل هستند).

۱۰ مدل کاراکتر مرد، ۱۰ مدل کاراکتر زن، ۱۰ المان اینفوگرافیک، ۱۲ دست با دستگاه موبایل و تبلت، ۵۸ ترانزیشن، ۲۲ انیمیشن عنوان، ۱۰ زمینه خلاقانه، بیش از ۵۰ انیمیشن کاراکتر، ۵۰ المان مختلف، ۲ نمایش لوگو و ۵۰ شکل موشن در این پروژه وجود دارد. با کمک ویدیوهای آموزشی موجود در این فایل میتوانید بسادگی با این پروژه کار کنید و از آن استفاده کنید و انیمیشن موشن گرافیک خودتان را بسازید. برای کار با این پروژه افترافکت به هیچ پلاگینی نیاز نیست. لازم به ذکر است که موزیک زمینه استفاده شده در ویدیوی پیش‌نمایش در فایل دانلودی وجود ندارد.


دیدگاه خود را مطرح کنید