خانه » ابزار طراحی » موزیک زمینه » موزیک زمینه لوگو Epic Glitch Logo Reveal
موزیک زمینه موزیک زمینه نمایش لوگو

موزیک زمینه لوگو Epic Glitch Logo Reveal

موزیک زمینه لوگو Epic Glitch Logo Reveal

  • حجم فایل: ۲۶۵ کیلوبایت
  • فرمت صوتی: mp3
  • بیت ریت: ۳۲۰kbps
  • سمپل ریت: Stereo 16-Bit , 44.1 kHz

موزیک زمینه لوگو Epic Glitch Logo Reveal یک ترک آهنگ بسیار خاص و حماسی است که برای نمایش یا رونمایی از لوگو استفاده میشود. این موزیک با پیشروی به سمت نقطه ی اوج شروع میشود و یک پایان بسیار تکان دهنده و سینمایی دارد. از این موزیک ۱ نسخه mp3 در فایل دانلود موجود است. این موزیک جهت استفاده برای انواع لوگو مناسب است.


دانلود فایل

دیدگاه ها

  • دوست عزیز هر چند در روز چهارتا مطلب اضافه میکنید تو سایتتون، اطلاعاتی که بصورت رایگان تو سایت های خارجیو به صورت پولی تو سایتتون بفروش میرسنید حداقل زحمت بکشید موزیک های که به فروش میذاریدو صدا تبلیغاتشو حذف کنید (“اوریا جانگو”).

    موفق باشید.

    • کاربر گرامی، ما بصورت روزانه سایت را آپدیت میکنیم و هر چقدر که لازم باشد فایل در سایت قرار میدهیم. در ضمن شما هم هیچ اشتراکی تهیه نکردید که از ما میپرسید چند تا پست در سایت قرار میدهیم. در صفحه ی اصلی سایت آیتم هایی رو میتونید ببینید که تو کل سایت ها پولی هستن و تو سایت ما رایگان هستن. محصولاتی هم که در سایت ما باید براش هزینه بپردازید در سایت های دیگه نیز پولی هستن. فایل هایی هم که در سایت های دیگر بصورت رایگان قرار داده شده در سایت مغزابزار بصورت رایگان قرار داده شده اند. صدای تبلیغ آدیوجانگل هم فقط برای preview موزیک قرار دارد و وقتی موزیک رو دانلود کنید صدای تبلیغ روی موزیک قرار نخواهد داشت.