مغزابزار > ابزار طراحی > پروژه افترافکت > پروژه افترافکت نمایش ارتباطات روی نقشه زمین Earth Map Connections
پروژه افترافکت

پروژه افترافکت نمایش ارتباطات روی نقشه زمین Earth Map Connections

پروژه افترافکت نمایش ارتباطات روی نقشه زمین

  • حجم فایل: ۳۰۳ مگابایت
  • نسخه افترافکت: CS5 و بالاتر
  • رزولوشن: Full HD 1920×1080
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • راهنمای استفاده: ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی

پروژه افترافکت نمایش ارتباطات روی نقشه زمین Earth Map Connections یک ابزار پیشرفته برای ایجاد آسان نقاط روی نقشه و اتصال خطوط سه بعدی بین آنهاست. یک اسکریپت افترافکت نیز همراه با این مجموعه است تا به ایجاد، ویرایش یا حذف کی فریم نیازی نباشد و در محیط کاربری آن کار خود را انجام دهید. میتوانید اتصالات پشت سر هم ایجاد کنید یا چندین اتصال را از یک نقطه مشابه داشته باشید. میتوانید سرعت هر خط، و همینطور رنگ، ارتفاع و پهنای آنرا تنظیم کنید.

از دیگر امکانات عالی این ابزار میتوان از انیمیشن خودکار دوربین نام برد. شما لازم نیست بصورت دستی دوربین را تکان دهید تا انیمیشن بسازید. با اسکریپت افترافکت موجود در این مجموعه فقط لازم است نقاط مورد نظر خود را انتخاب کنید و زاویه دوربین را تنظیم کنید. برای هر نقطه روی نقشه میتوانید بخش اطلاعات نیز اضافه کنید. این مجموعه شامل ۶۰ انیمیشن نوار عنوان با استایل‌های مختلف است. همینطور در این پروژه افترافکت از یک نقشه با رزولوشن بالا استفاده شده تا جزئیات حفظ شوند.

استفاده از این پروژه افترافکت بسیار آسان است و هیچ پلاگینی برای اجرای فایل نیاز نیست. یک ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی بطور کامل نحوه کار با این پروژه را به شما نشان میدهد. لازم به ذکر است که موزیک زمینه استفاده شده در ویدیوی پیش‌نمایش در فایل دانلودی وجود ندارد.

پروژه افترافکت نمایش ارتباطات روی نقشه زمینپروژه افترافکت نمایش ارتباطات روی نقشه زمینپروژه افترافکت نمایش ارتباطات روی نقشه زمینپروژه افترافکت نمایش ارتباطات روی نقشه زمینپروژه افترافکت نمایش ارتباطات روی نقشه زمینپروژه افترافکت نمایش ارتباطات روی نقشه زمینپروژه افترافکت نمایش ارتباطات روی نقشه زمینپروژه افترافکت نمایش ارتباطات روی نقشه زمینپروژه افترافکت نمایش ارتباطات روی نقشه زمین