مغزابزار > ابزار طراحی > پروژه افترافکت > پروژه افترافکت باندل اینفوگرافیک شرکتی
پروژه افترافکت

پروژه افترافکت باندل اینفوگرافیک شرکتی

پروژه افترافکت باندل اینفوگرافیک شرکتی

  • حجم فایل: ۹۱۹ مگابایت
  • نسخه افترافکت: CS6 و بالاتر
  • رزولوشن: قابل تغییر اندازه تا بینهایت
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • راهنمای استفاده: ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی

پروژه افترافکت باندل اینفوگرافیک شرکتی یک مجموعه کاملی از انیمیشن آماده برای ساخت تیزر تبلیغاتی یا پرزنتیشن ویدیویی برای کسب و کار است. بیش از ۳۷۰ اسلاید، ۲۰۰ نقشه با جزئیات بالا، ۲۰۰ پرچم کشورهای دنیا، ۵۰۰ آیکون وکتوری در ۱۲ دسته مختلف و ۳۲ پریست رنگی از پیش تنظیم شده در این مجموعه وجود دارد. در نمودارها میتوانید اعداد آماری خود را قرار دهید و بعد از تغییرات، مقادیر اینفوگرافیک بطور خودکار بروز خواهد شد. ویرایش این پروژه افترافکت خیلی ساده و آسان است. رنگ تمامی اجزای مختلف را میتوانید با کنترل‌های قرار داده شده در قالب تغییر دهید. این مجموعه در ۲۳ دسته تقسیم‌بندی شده است و برای موضوعاتی همچون مقدمه سازمانی، معرفی تیم، شرح فرآیندها، شرح خدمات، تایم‌لاین، تجهیزات، معرفی نمونه کار، اینفوگرافیک، برچسب اطلاعاتی، نمودار، جدول، گراف‌های آیکونی، نقشه، محیط زیست، گردشگری، جهان هستی، مردم، شبکه اجتماعی و بسیاری موارد دیگر انیمیشن آماده وجود دارد. موزیک های استفاده شده در ویدیوی پیش‌نمایش در این فایل وجود ندارند.

پروژه افترافکت باندل اینفوگرافیک شرکتیپروژه افترافکت باندل اینفوگرافیک شرکتیپروژه افترافکت باندل اینفوگرافیک شرکتیپروژه افترافکت باندل اینفوگرافیک شرکتیپروژه افترافکت باندل اینفوگرافیک شرکتیپروژه افترافکت باندل اینفوگرافیک شرکتی


در صورتی که میخواهید کار با افترافکت را یاد بگیرید، آموزش مقدماتی نرم‌افزار افترافکت به زبان فارسی را از وبسایت مغزابزار دانلود کنید.