خانه » ابزار طراحی » پروژه افترافکت » پروژه افترافکت مجموعه ابزار طراحی انیمیشن کاراکتر
پروژه افترافکت پروژه افترافکت انیمیشن کاراکتر

پروژه افترافکت مجموعه ابزار طراحی انیمیشن کاراکتر

پروژه افترافکت مجموعه ابزار طراحی انیمیشن کاراکتر

  • حجم فایل: ۳۰۴ مگابایت
  • نسخه افترافکت: CS5 و بالاتر
  • رزولوشن: Full HD 1920×1080
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • راهنمای استفاده: ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی

پروژه افترافکت مجموعه ابزار طراحی انیمیشن کاراکتر به شما کمک میکند تا خیلی سریع یک موشن گرافیک داستانی و با حضور کاراکترهای کارتونی مختلف بسازید. با تنظیمات و کنترل‌های این پروژه افترافکت خیلی ساده میتوانید کاراکترهای مورد نظر خودتان را ایجاد کنید و یک انیمیشن دو بعدی حرفه‌ای بسازید.

این قالب افترافکت بسیار مرتب است و شامل ۲۱ کاراکتر با شغل‌های مختلف مختلف اعم از طراح، کاسب، کارمند، دکتر، عکاس، دانشمند، کارگر و بسیاری موارد دیگر می باشد. همینطور کاراکترهای فوتبالی در این مجموعه قرار دارند و بازیکن با پیراهن تیم ملی ایران هم در این مجموعه هست. ۱۱ انیمیشن پس زمینه از اتاق طراحی، اتاق نشیمن، مرکز خرید، کارخانه، بانک، ابرها، رستوران، اداره، آشپزخانه، زمین فوتبال و جزیره در این قالب طراحی شده‌اند.

انیمیشن گردشگری برای اکثر شهرهای مطرح دنیا مثل نیویورک، لندن، آمستردام، برلین و…در پروژه قرار دارند. لوازم خانه، آیتم‌های حمل و نقل، اجزای ساختمانی، تجهیزات تکنولوژی همراه با کلی ترانزیشن و اشکال و همینطور تیزر نمایش لوگو از دیگر امکانات این قالب افترافکت هستند. هیچ پلاگینی برای اجرای این قالب افترافکت مورد نیاز نیست و یک ویدیوی آموزشی نحوه کار با این قالب افترافکت را به شما نشان میدهد. لازم به ذکر است موزیک‌های زمینه استفاده شده در ویدیوی پیش نمایش در فایل وجود ندارند.

پروژه افترافکت مجموعه ابزار طراحی انیمیشن کاراکترپروژه افترافکت مجموعه ابزار طراحی انیمیشن کاراکترپروژه افترافکت مجموعه ابزار طراحی انیمیشن کاراکترپروژه افترافکت مجموعه ابزار طراحی انیمیشن کاراکترپروژه افترافکت مجموعه ابزار طراحی انیمیشن کاراکتر


دیدگاه خود را مطرح کنید