مغزابزار > ابزار طراحی > پروژه افترافکت > پروژه افترافکت مجموعه ابزار ساخت انیمیشن تبلیغاتی Character City
پروژه افترافکت

پروژه افترافکت مجموعه ابزار ساخت انیمیشن تبلیغاتی Character City

پروژه افترافکت مجموعه ابزار ساخت انیمیشن تبلیغاتی Character City

  • حجم فایل: ۲۱۸ مگابایت
  • نسخه افترافکت: CS5.5 و بالاتر
  • رزولوشن: قابلیت تغییر اندازه تا بینهایت
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • راهنمای استفاده: ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی

پروژه افترافکت مجموعه ابزار ساخت انیمیشن تبلیغاتی Character City شامل بیش از ۲۰۰ المان آماده متحرک برای ساخت داستان وبسایت یا شرکت شماست. خیلی راحت میتوانید استایل کاراکتر مورد نظر خود را سفارشی کنید. برای تمامی بخش‌های مختلف کاراکتر در پروژه کنترل وجود دارد و میتوانید با آنها رنگ پوست، رنگ لباس، استایل مو، اجزای صورت و بسیاری موارد دیگر را تغییر دهید ویدیوهای آموزشی با زیرنویس انگلیسی در این فایل قرار گرفته تا به شما در سفارشی سازی اجزا و ساخت انیمیشن با این پروژه افترافکت کمک کند.

لازم به ذکر است که اجزای زمینه بطوری طراحی شده‌اند که با ظاهر و حس کاراکترها متناسب باشند، بنابراین ایجاد یک زمینه پویا خیلی آسان است. در این مجموعه داستان آماده نیز قرار دارد تا بتوانید با کمک آن شروع کنید و سپس داستان خود را طراحی کنید. موزیک‌ استفاده شده در ویدیوی پیش‌نمایش در این فایل وجود ندارد.

پروژه افترافکت مجموعه ابزار ساخت انیمیشن تبلیغاتی Character Cityپروژه افترافکت مجموعه ابزار ساخت انیمیشن تبلیغاتی Character City


در صورتی که میخواهید کار با افترافکت را یاد بگیرید، آموزش مقدماتی نرم‌افزار افترافکت به زبان فارسی را از وبسایت مغزابزار دانلود کنید.