مغزابزار > ابزار طراحی > پروژه افترافکت > پروژه افترافکت پرزنتیشن تبلیغاتی کسب و کار دانشگاهی
پروژه افترافکت

پروژه افترافکت پرزنتیشن تبلیغاتی کسب و کار دانشگاهی

پروژه افترافکت پرزنتیشن تبلیغاتی کسب و کار دانشگاهی

  • حجم فایل: ۱.۴۴ گیگابایت
  • نسخه افترافکت: CS5 و بالاتر
  • رزولوشن: Full HD 1920×1080
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • راهنمای استفاده:PDF آموزشی به زبان انگلیسی

این یک پروژه افترافکت پرزنتیشن تبلیغاتی کسب و کار دانشگاهی است و با آن میتوانید برای گستره وسیعی از خدمات، تیزر تبلیغاتی برای بازاریابی بسازید. ۱۷ محل جایگذاری برای تصویر/ویدیو و ۶۱ مجل جایگذاری برای نوشته وجود دارد. خیلی ساده میتوانید پروژه را با محتوای خود ویرایش کنید، رنگ را تنظیم کنید و تا رزولوشن Full HD رندر بگیرید. از این پروژه افترافکت میتوانید برای انواع مختلف کمپین تبلیغاتی استفاده کنید، با آن پروموی محصول بسازید یا سیستم آموزشی خود را تشریح کنید. برای اجرای این پروژه افترافکت به هیچ پلاگینی خارج از برنامه افترافکت نیاز نیست. یک راهنمای PDF به زبان انگلیسی در این مجموعه هست که به شما نحوه کار با این پروژه را آموزش میدهد.

لازم به ذکر است افکت‌های صوتی استفاده شده در ویدیوی پیش نمایش در فایل وجود دارند.

پروژه افترافکت پرزنتیشن تبلیغاتی کسب و کار دانشگاهیپروژه افترافکت پرزنتیشن تبلیغاتی کسب و کار دانشگاهیپروژه افترافکت پرزنتیشن تبلیغاتی کسب و کار دانشگاهیپروژه افترافکت پرزنتیشن تبلیغاتی کسب و کار دانشگاهیپروژه افترافکت پرزنتیشن تبلیغاتی کسب و کار دانشگاهیپروژه افترافکت پرزنتیشن تبلیغاتی کسب و کار دانشگاهی


در صورتی که میخواهید کار با افترافکت را یاد بگیرید، آموزش مقدماتی نرم‌افزار افترافکت به زبان فارسی را از وبسایت مغزابزار دانلود کنید.