خانه » ابزار طراحی » پروژه افترافکت » پروژه افترافکت مجموعه ۷۰ ترانزیشن ویدیویی
پروژه افترافکت

پروژه افترافکت مجموعه ۷۰ ترانزیشن ویدیویی

پروژه افترافکت مجموعه ۷۰ ترانزیشن ویدیویی

  • حجم فایل: ۱۳۴ مگابایت
  • نسخه افترافکت: CS5.5 و بالاتر
  • رزولوشن: Full HD 1920×1080
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • راهنمای استفاده: ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی

در این پروژه افترافکت مجموعه ۷۰ ترانزیشن ویدیویی قرار دارد که میتوانید با قرار دادن هر کدام روی کات، تدوین ویدیویی خود را جذاب‌تر و زیباتر کنید. میتوانید از این ترانزیشن‌ها برای ویدیوهای شرکتی، پرزنتیشن، اسلایدشو، پرومو و دیگر ویدیوها استفاده کنید. استفاده از این ترانزیشن‌ها در زمان زیادی از کار شما صرفه‌جوئی میکند و نتیجه حرفه‌ای و باکیفیتی را در اختیار شما میگذارد. این مجموعه را میتوانید در افترافکت یا در پریمیر پرو استفاده کنید. کار با این پروژه افترافکت خیلی آسان است، فقط لازم است ترانزیشن بالای لایه ی ویدیویی قرار بدهید و چند تا تنظیمات کوچک انجام بدهید. هیچ پلاگینی برای استفاده از این پروژه افترافکت نیاز نیست. همینطور یک نور عنوان Lower Third و یک عنوان Title نیز در این مجموعه قرار دارند. یک ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی در این فایل قرار دارد تا شما را در استفاده از این قالب افترافکت راهنمایی میکند. لازم به ذکر است موزیک‌ استفاده شده در ویدیوی پیش نمایش در فایل وجود ندارد.

پروژه افترافکت مجموعه 70 ترانزیشن ویدیوییپروژه افترافکت مجموعه 70 ترانزیشن ویدیوییپروژه افترافکت مجموعه 70 ترانزیشن ویدیوییپروژه افترافکت مجموعه 70 ترانزیشن ویدیویی


در صورتی که میخواهید کار با افترافکت را یاد بگیرید، آموزش مقدماتی نرم‌افزار افترافکت به زبان فارسی را از وبسایت مغزابزار دانلود کنید.


 
برچسب ها