خانه » ابزار طراحی » پروژه افترافکت » پروژه افترافکت نمایش لوگو در فضا
پروژه افترافکت

پروژه افترافکت نمایش لوگو در فضا

پروژه افترافکت نمایش لوگو در فضا

  • حجم فایل: ۲۸۷ مگابایت
  • نسخه افترافکت: CS5 و بالاتر
  • رزولوشن: Full HD 1920×1080
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • راهنمای استفاده: PDF آموزشی به زبان انگلیسی

پروژه افترافکت نمایش لوگو در فضا یک پروژه آماده ویدیویی سه بعدی و واقعگرایانه است که میتوانید از آن برای انیمیشن نشان برند خود استفاده کنید. این پروژه افترافکت برای نمایش لوگوی تمامی شرکت‌هایی که در زمینه علمی، محیط زیست، برودکست، ارتباطات و غیره هستند عالیست. با این پروژه میتوانید ظاهر فوق‌العاده زیبایی برای ویدیوی افتتاحیه‌ی برند خود ایجاد کنید. میتوانید لوگو یا عنوان خود را قرار دهید و به آسانی پروژه را ویرایش کنید و رندر بگیرید. در این پروژه، تکسچرهای انیمیشن شده برای لوگو/نوشته در نظر گرفته شده است. برای استفاده از این قالب افترافکت به هیچ پلاگینی نیاز ندارید و میتوانید آنرا سریع رندر بگیرید. لازم به ذکر است موزیک‌ استفاده شده در ویدیوی پیش نمایش در فایل وجود ندارد.

پروژه افترافکت نمایش لوگو در فضاپروژه افترافکت نمایش لوگو در فضاپروژه افترافکت نمایش لوگو در فضاپروژه افترافکت نمایش لوگو در فضاپروژه افترافکت نمایش لوگو در فضاپروژه افترافکت نمایش لوگو در فضاپروژه افترافکت نمایش لوگو در فضاپروژه افترافکت نمایش لوگو در فضاپروژه افترافکت نمایش لوگو در فضاپروژه افترافکت نمایش لوگو در فضاپروژه افترافکت نمایش لوگو در فضا


در صورتی که میخواهید کار با افترافکت را یاد بگیرید، آموزش مقدماتی نرم‌افزار افترافکت به زبان فارسی را از وبسایت مغزابزار دانلود کنید.