مغزابزار > وبلاگ > جشنواره تابستانی مغزابزار : مسابقه شبکه اجتماعی
وبلاگ

جشنواره تابستانی مغزابزار : مسابقه شبکه اجتماعی

جشنواره تابستانی مغزابزار : مسابقه شبکه اجتماعی

فصل گرم و زیبای تابستان هم شروع شد. اگر تصمیم گرفتید که زمان خود را زیر باد کولر سپری کنید، بد نیست فرصت را غنیمت بشمرید و به آموزش‌ها و ابزار طراحی وبسایت مغزابزار نگاهی بیندازید و مهارت‌های خودتان را با بکارگیری ابزار و تکنیک‌های جدید گسترش دهید و بروز کنید. در این فصل داغ، آموزش‌ها و ابزار طراحی داغ‌تری در راه است.

جشنواره تابستانی مغزابزار : مسابقه شبکه اجتماعی

در این فرصت میتوانید آموزش‌ها و ابزار طراحی وبسایت مغزابزار را در یکی از شبکه‌های اجتماعی فیسبوک، توییتر، لینکدین و یا گوگل پلاس به اشتراک بگذارید و اشتراک ویژه جایزه بگیرید. با این اشتراک ویژه میتوانید بطور نامحدود تمام ابزار طراحی غیررایگان در وبسایت مغزابزار را دانلود کنید.

جوایز

نفر اول: اشتراک ویژه ۳ ماهه – دانلود تمامی ابزار طراحی موجود در وبسایت مغزابزار به مدت ۳ ماه
نفر دوم: اشتراک ویژه ۱ ماهه – دانلود تمامی ابزار طراحی موجود در وبسایت مغزابزار به مدت ۱ ماه
نفر سوم: دانلود نامحدود ۵ ابزار طراحی با امکان انتخاب

شرایط شرکت در این مسابقه به شرح زیر است:

۱- محدودیتی در تعداد وجود ندارد و میتوانید چندین نمونه آموزش یا ابزار طراحی را به اشتراک بگذارید. برای ورود به مسابقه باید حداقل یکی از پست‌های آموزش‌ها یا ابزار طراحی را به اشتراک گذاشته باشید.

۲- هر پستی که به اشتراک میگذارید ۳ امتیاز دارد و هر لایک ۱ امتیاز دارد. نفرات اول تا سوم بر اساس جمع امتیازات مشخص میشوند. لازم بذکر است که واقعی بودن لایک‌ها مورد بررسی قرار میگیرد.

۳- هر پست را بایستی مستقیما از طریق وبسایت مغزابزار و از طریق دکمه‌های شبکه اجتماعی قرار گرفته در پایین آن پست به اشتراک بگذارید یا لینک صفحه‌ی آن پست را مستقیما در صفحه شبکه اجتماعی خود کپی کنید و انتشار دهید.

۴- پست به اشتراک گذاشته شده بایستی در حالت Public قرار داشته باشد، یا به عبارت دیگر عموم کاربران بتوانند آنرا مشاهده کنند.

۵- مهلت ورود به مسابقه تا پایان روز ۲۷ تیر ماه ۱۳۹۶ است. تعداد اشتراک‌گذاری‌ها و لایک‌ها تا پایان ۳۰ تیرماه ۱۳۹۶ محاسبه میشوند.

۶- پستی که به اشتراک میگذارید بایستی تا پایان ۳۰ تیرماه ۱۳۹۶ در صفحه پروفایل شبکه اجتماعی شما وجود داشته باشد.

۷- پست را فقط باید در شبکه‌های اجتماعی فیسبوک، توییتر، لینکدین و یا گوگل پلاس به اشتراک بگذارید.

۸- نفرات اول تا سوم در روز ۱ مرداد ۱۳۹۶ معرفی میشوند. در همین زمان جوایز به برندگان اهدا میشود.

۹- جهت شرکت در مسابقه بایستی نام کامل، ایمیل و لینک صفحه/صفحاتی که پست را در آن منتشر کرده‌اید از طریق ارتباط تلگرام یا از طریق صفحه تماس با ما ارسال کنید.

ابزار طراحی آموزش

دیدگاه خود را مطرح کنید