مغزابزار > وبلاگ > جشنواره تابستانی مغزابزار : مسابقه شبکه اجتماعی
وبلاگ

جشنواره تابستانی مغزابزار : مسابقه شبکه اجتماعی

جشنواره تابستانی مغزابزار : مسابقه شبکه اجتماعی

فصل گرم و زیبای تابستان هم شروع شد. اگر تصمیم گرفتید که زمان خود را زیر باد کولر سپری کنید، بد نیست فرصت را غنیمت بشمرید و به آموزش‌ها و ابزار طراحی وبسایت مغزابزار نگاهی بیندازید و مهارت‌های خودتان را با بکارگیری ابزار و تکنیک‌های جدید گسترش دهید و بروز کنید. در این فصل داغ، آموزش‌ها و ابزار طراحی داغ‌تری در راه است.

جشنواره تابستانی مغزابزار : مسابقه شبکه اجتماعی

در این فرصت میتوانید آموزش‌ها و ابزار طراحی وبسایت مغزابزار را در یکی از شبکه‌های اجتماعی فیسبوک، توییتر، لینکدین و یا گوگل پلاس به اشتراک بگذارید و اشتراک ویژه جایزه بگیرید. با این اشتراک ویژه میتوانید بطور نامحدود تمام ابزار طراحی غیررایگان در وبسایت مغزابزار را دانلود کنید.

جوایز

نفر اول: اشتراک ویژه ۳ ماهه – دانلود تمامی ابزار طراحی موجود در وبسایت مغزابزار به مدت ۳ ماه
نفر دوم: اشتراک ویژه ۱ ماهه – دانلود تمامی ابزار طراحی موجود در وبسایت مغزابزار به مدت ۱ ماه
نفر سوم: دانلود نامحدود ۵ ابزار طراحی با امکان انتخاب

شرایط شرکت در این مسابقه به شرح زیر است:

۱- محدودیتی در تعداد وجود ندارد و میتوانید چندین نمونه آموزش یا ابزار طراحی را به اشتراک بگذارید. برای ورود به مسابقه باید حداقل یکی از پست‌های آموزش‌ها یا ابزار طراحی را به اشتراک گذاشته باشید.

۲- هر پستی که به اشتراک میگذارید ۳ امتیاز دارد و هر لایک ۱ امتیاز دارد. نفرات اول تا سوم بر اساس جمع امتیازات مشخص میشوند. لازم بذکر است که واقعی بودن لایک‌ها مورد بررسی قرار میگیرد.

۳- هر پست را بایستی مستقیما از طریق وبسایت مغزابزار و از طریق دکمه‌های شبکه اجتماعی قرار گرفته در پایین آن پست به اشتراک بگذارید یا لینک صفحه‌ی آن پست را مستقیما در صفحه شبکه اجتماعی خود کپی کنید و انتشار دهید.

۴- پست به اشتراک گذاشته شده بایستی در حالت Public قرار داشته باشد، یا به عبارت دیگر عموم کاربران بتوانند آنرا مشاهده کنند.

۵- مهلت ورود به مسابقه تا پایان روز ۲۷ تیر ماه ۱۳۹۶ است. تعداد اشتراک‌گذاری‌ها و لایک‌ها تا پایان ۳۰ تیرماه ۱۳۹۶ محاسبه میشوند.

۶- پستی که به اشتراک میگذارید بایستی تا پایان ۳۰ تیرماه ۱۳۹۶ در صفحه پروفایل شبکه اجتماعی شما وجود داشته باشد.

۷- پست را فقط باید در شبکه‌های اجتماعی فیسبوک، توییتر، لینکدین و یا گوگل پلاس به اشتراک بگذارید.

۸- نفرات اول تا سوم در روز ۱ مرداد ۱۳۹۶ معرفی میشوند. در همین زمان جوایز به برندگان اهدا میشود.

۹- جهت شرکت در مسابقه بایستی نام کامل، ایمیل و لینک صفحه/صفحاتی که پست را در آن منتشر کرده‌اید از طریق ارتباط تلگرام یا از طریق صفحه تماس با ما ارسال کنید.

ابزار طراحی آموزش
به این مطلب امتیاز دهید
در حال ارسال
امتیاز کاربران
۵ (۹ نفر)

دیدگاه خود را مطرح کنید