مغزابزار > وبلاگ > جشنواره تابستانی مغزابزار : مسابقه اکشن فتوشاپ
وبلاگ

جشنواره تابستانی مغزابزار : مسابقه اکشن فتوشاپ

جشنواره تابستانی مغزابزار : مسابقه اکشن فتوشاپ

در این فصل گرم و زیبا، جشنواره تابستانی مغزابزار همچنان ادامه دارد و این بار میخواهیم خلاقیت شما را در استفاده از اکشن‌های فتوشاپ به چالش بکشیم و به زیباترین آثار هنری خلق شده اشتراک ویژه اهدا کنیم. داوران مسابقه بدنبال اثری چشمگیر و خلاقانه از نقطه نظر اجرای فنی و زیبایی شناسی خواهند بود.
اکشن‌های فتوشاپ ساده‌ترین و سریعترین راه برای خلق نتایج هنری خارق‌العاده در محیط نرم‌افزار فتوشاپ هستند. هر اکشن فتوشاپ ظاهر متفاوتی برای تصویر ایجاد میکند. شما ممکن است یک اکشن فتوشاپ را روی تصویر خود اجرا کنید و با کمال رضایت از آن خروجی بگیرید. یا اینکه شاید بعد از اجرای اکشن، وارد جزییات لایه‌های آن در فتوشاپ بشوید و آن را بصورت پیشرفته تغییر دهید. و اگر در استفاده از فتوشاپ مهارت در سطح حرفه‌ای دارید، از چند اکشن فتوشاپ استفاده کنید و آنها را با هم ترکیب کنید تا یک کار هنری ایجاد کنید.

جشنواره تابستانی مغزابزار : مسابقه اکشن فتوشاپ

 

در این مسابقه لازم است از اکشن‌های فتوشاپ موجود در وبسایت مغزابزار استفاده کنید و از تصویر انتخابی خود کار هنری بسازید تا اشتراک ویژه جایزه بگیرید. با این اشتراک ویژه میتوانید بطور نامحدود تمام ابزار طراحی غیررایگان در وبسایت مغزابزار را دانلود کنید.

یک ویدیوی آموزشی به زبان فارسی از وبسایت مغزابزار شما را در استفاده از اکشن‌های فتوشاپ بصورت کلی راهنمایی میکند. همچنین در کنار هر اکشن فتوشاپ، آموزش به زبان انگلیسی قرار دارد.

جوایز

نفر اول: اشتراک ویژه ۳ ماهه – دانلود تمامی ابزار طراحی موجود در وبسایت مغزابزار به مدت ۳ ماه
نفر دوم: اشتراک ویژه ۱ ماهه – دانلود تمامی ابزار طراحی موجود در وبسایت مغزابزار به مدت ۱ ماه
نفر سوم: اشتراک ویژه ۱ ماهه – دانلود تمامی ابزار طراحی موجود در وبسایت مغزابزار به مدت ۱ ماه
نفر چهارم: دانلود نامحدود ۱۰ ابزار طراحی با امکان انتخاب
نفر پنجم: دانلود نامحدود ۵ ابزار طراحی با امکان انتخاب

شرایط شرکت در این مسابقه به شرح زیر است:

۱- محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد و میتوانید چندین نمونه از نتایج خود در استفاده از اکشن فتوشاپ را برای شرکت در مسابقه ارسال کنید.

۲- برای شرکت در مسابقه حتما باید از یکی از اکشن‌های فتوشاپ منتشر شده در وبسایت مغزابزار استفاده کنید.

۳- علاوه بر اکشن فتوشاپ میتوانید در کار هنری خود از اجزای گرافیکی/تصویری دیگر هم استفاده کنید، اما حتما بایستی در ایجاد کار هنری حداقل از یک اکشن فتوشاپ استفاده کرده باشید.

۴- تصویر استفاده شده برای اجرای اکشن میتواند تصویر از یک شخص (مثلا خودتان یا دوستتان) یا تصویر یک مکان باشد. یا اینکه میتوانید از یکی از تصاویری که در وبسایت‎های مختلف مثل Unsplash یا Pixabay باشد استفاده کنید. خواهشمندیم مطلقا از تصویر کسی استفاده نکنید که از انتشار تصویر خود رضایت ندارد. در صورت برخورد با این مساله، مغزابزار هیچ مسئولیتی را نمی‌پذیرد.

۵- مهلت ورود به مسابقه تا پایان روز ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۶ است.

۶- جهت شرکت در مسابقه لازم است کار هنری خود را در اینستاگرام پست کنید و مغزابزار را روی عکس خود تگ کنید و همینطور هشتگ #مسابقه_اکشن_فتوشاپ را نیز در پست خود قرار دهید. سپس نام کاربری اینستاگرام، ایمیل و اکشنی که استفاده کردید را از طریق پشتیبانی مغزابزار در تلگرام برای ما ارسال کنید.

۷- آثار هنری خود را فقط باید در شبکه‌ اجتماعی اینستاگرام ارسال کنید.

۸- نفرات اول تا پنجم در روز ۵ شهریور ۱۳۹۶ معرفی میشوند. در همین زمان جوایز به برندگان اهدا میشود.

۹- با شرکت در این مسابقه، این حق را به وبسایت مغزابزار میدهید تا آثار هنری شما را در راستای ترویج این مسابقه در کانال تلگرام، یا صفحه اینستاگرام یا دیگر شبکه‌های اجتماعی مربوط به وبسایت مغزابزار با ذکر نام خالق اثر منتشر کند.

۱۰- تصویری که در اینستاگرام پست میکنید بایستی تا زمان اعلام برندگان در صفحه اینستاگرام شما وجود داشته باشد.

برای شما آرزوی موفقیت داریم. بی‌صبرانه منتظر دیدن آثار زیبای شما هستیم.

اکشن‌های فتوشاپ ویدیوی آموزشی استفاده از اکشن فتوشاپ به زبان فارسی
به این مطلب امتیاز دهید
در حال ارسال
امتیاز کاربران
۵ (۴ نفر)

دیدگاه خود را مطرح کنید