مغزابزار > ابزار طراحی > اکشن فتوشاپ > مجموعه کامل پریست لایتروم و اکشن فتوشاپ برای عکاسی مناظر
اکشن فتوشاپ پریست

مجموعه کامل پریست لایتروم و اکشن فتوشاپ برای عکاسی مناظر

مجموعه کامل پریست لایتروم و اکشن فتوشاپ برای عکاسی مناظر

مجموعه کامل پریست لایتروم و اکشن فتوشاپ برای عکاسی مناظر

  • حجم فایل: ۹۲۴ مگابایت
  • فرمت فایل: ۱۸۲xlrtemplate (پریست و براش) – ۱۱۹xatn (اکشن) – ۱۳۹xjpg (تصویر overlay)
  • نسخه لایتروم: ۶ و CC
  • نسخه فتوشاپ: CS6 و یا بالاتر
  • راهنمای استفاده: فایل pdf به همراه چند نمونه آموزشی به زبان انگلیسی

مجموعه کامل پریست لایتروم و اکشن فتوشاپ برای عکاسی مناظر، یک جریان کار طراحی شده برای حرفه‌ای ها و علاقه مندان به عکاسی مناظر است. این مجموعه شامل پریست ها، براش ها، اکشن ها و تصاویر overlay می‌شود که با توجه به نیازهای پس پردازش عکاسی پیشرفته مناظر برای فتوشاپ و لایتروم ایجاد شده است.

این مجموعه با در نظر گرفتن تمام فرآیند ویرایش تصویر ایجاد شده و اولین راه حل کامل گردش کار برای عکاسی مناظر در فتوشاپ و لایتروم Lightroom است. برای همه چیز از تنظیمات پایه گرفته تا ویرایش پیشرفته تصاویر کاربرد دارد و این جریان کار بر اساس تدوین غیرتخریبگر ایجاد شده است.

با استفاده از این مجموعه می‌توانید به فرایند پس پردازش خود سرعت بدهید و با بیان خلاقیت خود تصاویر زیبایی ایجاد کنید. استفاده از این محصول بسیار آسان است و همچنین به شما اجازه می دهد در صورت تمایل از تکنیک های پیشرفته تر ریتاچینگ و ویرایش تصویر استفاده کنید.

مجموعه کامل پریست لایتروم و اکشن فتوشاپ برای عکاسی مناظرمجموعه کامل پریست لایتروم و اکشن فتوشاپ برای عکاسی مناظرمجموعه کامل پریست لایتروم و اکشن فتوشاپ برای عکاسی مناظرمجموعه کامل پریست لایتروم و اکشن فتوشاپ برای عکاسی مناظرمجموعه کامل پریست لایتروم و اکشن فتوشاپ برای عکاسی مناظرمجموعه کامل پریست لایتروم و اکشن فتوشاپ برای عکاسی مناظرمجموعه کامل پریست لایتروم و اکشن فتوشاپ برای عکاسی مناظرمجموعه کامل پریست لایتروم و اکشن فتوشاپ برای عکاسی مناظرمجموعه کامل پریست لایتروم و اکشن فتوشاپ برای عکاسی مناظرمجموعه کامل پریست لایتروم و اکشن فتوشاپ برای عکاسی مناظرمجموعه کامل پریست لایتروم و اکشن فتوشاپ برای عکاسی مناظرمجموعه کامل پریست لایتروم و اکشن فتوشاپ برای عکاسی مناظرمجموعه کامل پریست لایتروم و اکشن فتوشاپ برای عکاسی مناظرمجموعه کامل پریست لایتروم و اکشن فتوشاپ برای عکاسی مناظرمجموعه کامل پریست لایتروم و اکشن فتوشاپ برای عکاسی مناظر


راهنمای کلی استفاده از اکشن‌های فتوشاپ

اکشن های فتوشاپ چه هستند و چگونه ایجاد می‌شوند
آموزش روش نصب اکشن ادوبی فتوشاپ
چطور با اکشن‌های سفارشی آماده ، جریان کاری خود را در ادوبی فتوشاپ سریع کنید
آموزش ویدیویی استفاده از اکشن‌های فتوشاپ به زبان فارسی


 
برچسب ها