مغزابزار > ابزار طراحی > پلاگین > مجموعه پلاگین تدوین فیلم Ignite Express 2017
پلاگین

مجموعه پلاگین تدوین فیلم Ignite Express 2017

مجموعه پلاگین تدوین فیلم Ignite Express 2017

مجموعه پلاگین تدوین فیلم Ignite Express 2017

  • حجم فایل: ۲۰۷ مگابایت برای مک – ۱۸۶ مگابایت برای ویندوز
  • سازگار با: After Effects , Premiere Pro , Final Cut Pro , Avid , Davinci Resolve , Vegas Pro

مجموعه پلاگین تدوین فیلم Ignite Express 2017 شامل ۹۴ ابزار حرفه‌ای برای ارتقای جریان کاری تدوین فیلم و جلوه های ویژه است. تعداد بسیاری پریست زیبا برای ارتقای رنگ سینمایی و کامپوزیت پرده سبز در این مجموعه پلاگین قرار دارد. از این پلاگین‌ها در اکثر نرم‌افزارهای تدوین و ویرایش فیلم میتوانید استفاده کنید. ۹۳ پلاگین از ۹۴ پلاگین موجود با افترافکت سازگار هستند. این پلاگین‌ها در دسته‌های مختلفی برای ساخت ویدیوی ۳۶۰ درجه، تصحیح رنگ، ایجاد اعوجاج و مات کردن تصویر، ارتقای رنگ، کروماکی و تولید پیشرفته دیگر افکت‌های مورد نیاز برای کار ویدیو ایجاد شده‌اند.

مجموعه پلاگین تدوین فیلم Ignite Express 2017مجموعه پلاگین تدوین فیلم Ignite Express 2017


راهنمای فعالسازی:

جهت فعالسازی این مجموعه لازم است وارد این لینک بشوید و بروی دکمه پایین صفحه با عنوان Get HitFilm Express Free کلیک کنید. در صفحه بعد لازم است برای دریافت نسخه‌ای از نرم افزار HitFilm Express ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام لینک دانلود HitFilm Express در اختیارتان قرار میگیرد. آنرا دانلود کنید. و بعد از نصب ، برنامه را اجرا کنید، وارد بخش Options شوید و در سربرگ Activation ، با همان ایمیل و رمز عبوری که برای ثبت نام استفاده کردید وارد شوید تا HitFilm Express فعال شود.
حالا در پنجره‌ای که بعد از نصب Ignite Express جت فعالسازی نمایش داده میشود Activate & Unlock را انتخاب کنید و با همان ایمیل و رمز عبوری که HitFilm Express را دریافت کردید وارد شوید تا پلاگین‌ها فعال شوند.
لازم بذکر است Ignite Express بطور خودکار محل نصب کلیه نرم‌افزارهای ویرایش فیلم موجود روی سیستم شما را شناسایی میکند و برای آنها فعال خواهد شد.


دانلود رایگان نسخه ویندوز دانلود رایگان نسخه مک

دیدگاه ها