خانه » ابزار طراحی » پلاگین » پلاگین سینما فوردی Topcoat برای ایجاد تکسچر و بازتاب نور واقعگرایانه
پلاگین

پلاگین سینما فوردی Topcoat برای ایجاد تکسچر و بازتاب نور واقعگرایانه

پلاگین سینما فوردی Topcoat برای ایجاد تکسچر و بازتاب نور واقعگرایانه

  • حجم فایل: ۳۵۲ مگابایت
  • نسخه سینما فوردی: Cinema 4D R16+
  • قابلیت بروزرسانی: دارد
  • راهنمای استفاده: ویدیوی آموزش نصب و ۶ ویدیوی آموزشی مقدماتی و پیشرفته استفاده از پلاگین Topcoat

پلاگین سینما فوردی Topcoat برای ایجاد تکسچر و بازتاب نور واقعگرایانه از شرکت Greyscalegorilla طوری طراحی شده تا بتوانید براحتی و زیبایی به صحنه خود انعکاس و بازتاب بدهید. هر چیزی را که ما مشاهده می‌کنیم درواقع یک بازتاب است، و این مهمترین بخش جریان کاری ایجاد تکسچر در سینما فوردی است. پلاگین Topcoat بعد از اضافه شدن بازتاب reflectance به نسخه R16 و R17 سینما فوردی، طراحی شد. ابزاری قدرتمند که به شما کمک می‌کند تا با یک کلیک و در چند ثانیه (نه چند دقیقه!) بازتابی عالی به صحنه خود اضافه کنید.

پلاگین سینما فوردی Topcoat برای ایجاد تکسچر و بازتاب نورپلاگین سینما فوردی Topcoat برای ایجاد تکسچر و بازتاب نور

۸ نوع پریست بازتاب سفارشی، میلیونها ترکیب از انواع تکسچر، پیش نمایش آنی متریال، رابط کاربری ساده، لایه بندی ساده reflectance، سربرگ modifier برای سفارشی کردن آسان تکسچر، ۱۲ نوع ماسک و آلفا ، ۱۱ پریست متریال فلز، ایجاد آنی تکسچر فلز براش شده و گرانج، ۲۵ پریست برجستگی bump و ۱۵ پریست blur از ویژگی های این پلاگین سینما فوردی می‌باشد. ضمنا ۱۴ پریست رندر حرفه ای به شما کمک می‌کند خیلی سریع رندرهای بسیار زیبایی بگیرید!

پلاگین سینما فوردی Topcoat برای ایجاد تکسچر و بازتاب نورپلاگین سینما فوردی Topcoat برای ایجاد تکسچر و بازتاب نورپلاگین سینما فوردی Topcoat برای ایجاد تکسچر و بازتاب نور