مغزابزار > سیستم همکاری در فروش
راهنمای سیستم همکاری در فروش

سیستم همکاری در فروش

معرفی

سیستم همکاری در فروش این امکان را فراهم میکند که بتوانید وبسایت مغزابزار را به دیگران معرفی کنید و بابت هر فروش ۲۰ درصد پورسانت دریافت کنید. با اشتراک گذاشتن آدرس URL اختصاصی خودتان، هر کاربری که روی لینک شما کلیک کند و خرید انجام دهد، شما بابت هر فروش ۲۰ درصد درآمد کسب میکنید.

زمانی که یک کاربر روی لینک اختصاصی شما کلیک میکند، اطلاعات ارجاع شما بمدت ۹۰ روز در کوکی‌های مرورگر آن کاربر ذخیره میشود، بنابراین در هر زمانی از این ۹۰ روز خرید انجام شود، شما از آن فروش ۲۰ درصد پورسانت میگیرید. در صورتی که کاربر در طی ۹۰ روز از کلیک روی لینک شما خرید انجام ندهد یا کوکی مرورگر خود را پاک کند، به شما پورسانتی تعلق نمیگیرد. اما اگر در طی مدت ۹۰ روز بواسطه ی لینک شما خرید انجام شود، بابت هر خریدی هم که آن مشتری در آینده انجام میدهد شما ۲۰ درصد پورسانت دریافت میکنید.

نحوه پرداخت

پرداخت پورسانت‌ها اول هر ماه انجام میشود. برای دریافت مجموع درآمد ماهیانه خود، بایستی از طریق لینک زیر یک حساب مالی آنلاین در وبسایت زرین پال باز کنید.

افتتاح حساب مالی آنلاین در زرین پال

سپس ایمیلی که برای افتتاح حساب معرفی کردید را در تنظیمات همکاری در فروش و در قسمت “ایمیل پرداخت” درج کنید. درآمد شما اول هر ماه به حساب مالی آنلاین شما پرداخت میشود.

شروع همکاری

حتی اگر در وبسایت مغزابزار حساب کاربری دارید، برای همکاری در فروش باید ثبت نام کنید. پس روی لینک زیر کلیک کنید و شروع به کسب درآمد کنید:

ثبت‌نام همکاری در فروش

بعد از ثبت نام ، در ناحیه همکاری در فروش میتوانید URL ارجاع خود را در وبسایت یا صفحات شبکه‌های اجتماعی قرار دهید یا اینکه URL ارجاع خود را برای یکی از صفحات مورد نظر خود در وبسایت مغزابزار ایجاد کنید. لازم است آدرس مورد نظر خود را در بخش URL برگه کپی کنید، نام کمپین را به انگلیسی و با حروف کوچک وارد کنید و روی ایجاد URL کلیک کنید، تا یک لینک ایجاد شود.

در صورت تمایل میتوانید کد یکی از بنرهای آماده وبسایت مغزابزار را مستقیما در وبسایت خود کپی کنید. کد تمامی بنرها بر اساس URL ارجاع شما ایجاد شده‌اند.

همینطور در ناحیه همکاری در فروش میتوانید بر آمار، نمودارها، ارجاع‌ها و پرداخت‌های خود نظارت داشته باشید و وضعیت کسب درآمد خود را با جزئیات دقیق پیگیری نمایید.