مغزابزار > درباره مغزابزار

درباره مغزابزار

درباره مغزابزار

وبسایت مغزابزار ارائه‌دهنده محصولات آموزشی و ابزار طراحی هنرهای دیجیتال در زمینه‌های مختلف همچون جلوه‌های ویژه، موشن گرافیک و تصویرسازی است. هدف مغزابزار کمک به هنرجویان در یادگیری ابزار گرافیک کامپیوتری و گسترش مهارت‌‌های خلاقانه در این زمینه، و همینطور فراهم آوردن مواد اولیه مورد نیاز برای طراحی آثار هنرهای دیجیتال می باشد.

محصولات آموزشی مغزابزار شامل دوره‌ها، ویدیوها و مقالات آموزشی برای یادگیری هنرهای دیجیتال است. آموزش‌ها در دسته‌های مختلف همچون موشن گرافیک و جلوه‌های ویژه، طراحی و تصویرسازی، عکس و ویدیو، و صدا و موزیک ارائه میشوند. در این آموزش‌ها از نرم‌افزارهایی همچون افترافکت، سینمافوردی، تری‌دی‌مکس، ایلوستریتور، فتوشاپ، و غیره استفاده میشود.

ابزار طراحی شامل قالب افترافکت، فوتیج ویدیویی، موشن گرافیک، موزیک پس زمینه، اسکریپت، پلاگین، پریست، اکشن فتوشاپ، قالب گرافیک، قالب پاورپوینت، تصویر، تکسچر و براش می باشد.

اعضای مغزابزار افرادی خلاق و حرفه ای هستند و در استفاده از ابزار تخصصی هنرهای دیجیتال بیش از ۸ سال مهارت و تجربه دارند. تیم مغزابزار تلاش دارد تا در تمامی روند طراحی، هنرمندان و هنرجویان فعال در این زمینه را همراهی کند و محتوای دیجیتال آماده بهمراه راهنمای استفاده از آنها به زبان فارسی را برای تولید تبلیغات کسب و کارها فراهم آورد.