خانه » درباره مغزابزار

درباره مغزابزار

مغزابزار ارائه دهنده آموزش‌ها و ابزار طراحی هنرهای دیجیتال است. هدف ما در مغزابزار فراهم آوردن منابع آموزشی و طراحی جهت کمک به سهولت تولید گرافیک کامپیوتری برای هنرجویان، طراحان، هنرمندان و کسب و کارها می باشد.

آموزش‌ های مغزابزار شامل دوره‌های آموزشی ویدیویی و مقالات آموزشی برای یادگیری نرم افزارهای گرافیکی، ویدیویی و سه بعدی است. آموزش ها در دسته‌های مختلف سه بعدی، موشن گرافیک، تصویرسازی و جلوه های ویژه ارائه میشوند. منابع آموزشی ارائه شده قابل استفاده برای نرم‌افزارهایی همچون افترافکت، سینمافوردی، پریمیر پرو، ایلوستریتور، فتوشاپ، هودینی، زیبراش، سابستنس پینتر، اکتان رندر و… می باشند.

ابزار طراحی مغزابزار شامل پروژه آماده افترافکت، پروژه آماده پریمیر، پروژه آماده داوینچی، مدل سه بعدی، فوتیج، افکت صوتی، موزیک، گرافیک، پلاگین، اسکریپت، متریال، HDRI و… می باشد تا کاربران از آنها در ساخت و تولید پروژه های تصویرسازی، ویدیویی و سه بعدی استفاده کنند.


وبسایت مغزابزار منابع آموزشی و طراحی را از وبسایت های معتبر بین المللی تهیه کرده و در اختیار کاربران عزیز ایرانی قرار می دهد. منابع مغزابزار از وبسایت هایی همچون Videohive و Shutterstock و Pond5 و CGTrader و ArtStation و … تامین می شوند.


در وبسایت مغزابزار، کاربران می توانند اشتراک ویژه تهیه کرده و بطور نامحدود منابع آموزشی و طراحی را دانلود کنند. کاربران سایت می توانند برای عضویت ویژه در سه سطح ۱ ماهه، ۲ ماهه، و  ماهه ثبت نام کنند. با اشتراک ویژه کاربران به لینک های دانلود فایل های موجود بدون هیچ محدودیتی دارند.

اشتراک ویژه مغزابزار