مغزابزار > وبلاگ > ۱۲ نمونه از بهترین قالب‌های پرزنتیشن پاورپوینت با اسلاید اینفوگرافیک
وبلاگ

۱۲ نمونه از بهترین قالب‌های پرزنتیشن پاورپوینت با اسلاید اینفوگرافیک

12 نمونه از بهترین قالب‌های پرزنتیشن پاورپوینت با اسلاید اینفوگرافیک

۱۲ نمونه از بهترین قالب‌های پرزنتیشن پاورپوینت با اسلاید اینفوگرافیک

سطح آموزش: مبتدی

لازم است یک پرزنتیشن پاورپوینت فوق‌العاده ایجاد کنید و در حال سر کله زدن با مقدار زیادی اطلاعات هستید و دنبال راهی میگردید که آنها را برای مخاطبین خود جذاب تر کنید؟

استفاده از داده‌های پیچیده (مثل آمار و ارقام فروش یا طرح کسب و کار) و ساده کردن آن در یک پرزنتیشن معنی دار کار واقعا چالش برانگیزی است. ایجاد یک روایت بصری که مخاطبین شما آنرا بفهمند و متقاعدکننده قلمداد کنند ساده نیست.

با این وجود شما میتوانید از ابتدا در جهت درست حرکت کنید. کار شما با گرفتن طراحی های پرزنتیشن با کیفیت بالا شروع میشود. نگران نباشید، ما در این مسیر شما را پشتیبانی میکنیم.

گزینه‌های با امکانات بالا برای پرزنتیشن اطلاعات

در این مقاله ۱۲ نمونه از بهترین قالب‌های پرزنتیشن پاورپوینت با اسلاید اینفوگرافیک موجود در وبسایت مغزابزار معرفی شده اند. این قالب ها به منظور استفاده برای پرزنتیشن‌هایی با داده های زیاد در دنیای واقعی طراحی شده اند. اینها بهترین قالب های پاورپوینت هستند که با آپشن های اینفوگرافیکی پیشرفته ای تهیه شده اند. این قالب ها تمامی امکاناتی را که برای ایجاد یک پرزنتیشن حرفه ای و خلاقانه نیاز دارید در اختیار شما میگذارند.

هر یک از این قالب های اینفوگرافیکی پاورپوینت صدها آپشن برای پرزنتیشن داده‌ها دارند. در عین حال که امکانات بالایی دارند، خیلی سریع و آسان میتوان با آنها کار کرد. میتوانید آنها را با اطلاعات خود سفارشی کنید و با شفافیت آنها را ارائه دهید تا هر اسلاید داستان اطلاعات شما را در یک برانداز بازگو کند.

هر اسلاید PPT طراحی منحصربفرد و ظاهر بصری فو‌ق‌العاده ای برای انتخاب دارد. میتوانید از آنها استفاده کنید تا مفاهیم موجود در پرزنیشن خود را با اجزای اینفوگرافیکی آماده مثل تایم‌لاین، نقشه‌های قابل سفارشی، نمودارهای روندی(فلوچارت)، جداول مقایسه، دیاگرام‌های داده‌ای و دیگر موارد نشان دهید. تنها لازم است اعداد و اطلاعات خود را به این اسلایدهای تاثیرگذار بصری اضافه کنید، دک (deck) اسلایدهای خود را ایجاد کنید و برای متحیر کردن مخاطب خود آماده شوید.

۱. قالب پاورپوینت چند منظوره Marketofy

12 نمونه از بهترین قالب‌های پرزنتیشن پاورپوینت با اسلاید اینفوگرافیک

با این قالب پاورپوینت ذهن مخاطب خود را تغییر دهید و در کسب و کار خود موفق باشید. چه برای یک سرمایه گذاری یا چه برای رشد رسانه اجتماعی ماه گذشته ی خود پرزنتیشن درست می کنید، این قالب بشکلی انعطاف‌پذیر برای برطرف کردن نیاز شما به یک پرزنتیشن خلاقانه و چندمنظوره طراحی شده است. مفید بودن هر یک از ۲۰۰ اسلاید منحصربفرد در این قالب در پرزنتیشن‌های دنیای واقعی ثابت شده است. این قالب شامل اینفوگرافیک‌های باسلیقه، انیمیشن های سفارشی، نمودارهای قابل ویرایش و بسیاری موارد دیگر است.

۲. قالب پاورپوینت چند منظوره Ever

12 نمونه از بهترین قالب‌های پرزنتیشن پاورپوینت با اسلاید اینفوگرافیک

این یک قالب پاورپوینت خلاقانه برای پرزنتیشن انواع کسب و کار یا استفاده شخصی است. شامل ۲۰۰ اسلاید چند منظوره و بیش از ۳۰۰ آیکون است. چندین گزینه برای رنگ با ۲۰ پیش‌تنظیم آماده و ۱۰ زمینه رنگی قابل انتخاب دارد. تعداد زیادی آپشن برای اسلاید نمایش اطلاعات از قبیل نمودار روندی، اینفوگرافیک، نمودارهای اطلاعات-محور، نمودارهای فرآیندی، نمودارهای درختی، نقشه، نمودار ماتریسی و بسیاری موارد دیگر در این قالب وجود دارد. گرافیک‌های اطلاعات و اسلایدها را میتوان کاملا در پاورپوینت ویرایش کرد. در صورتی که به یک قالب پرزنتیشن موثر نیاز دارید، این نمونه گستره‌ی وسیعی از نیازهای شما را تامین میکند. با یک قالب با کیفیت میتوانید مسیر طولانی تا برآوردن اهداف پرزنتیشن خود را طی کنید.

۳. قالب پاورپوینت Infinity Colors

12 نمونه از بهترین قالب‌های پرزنتیشن پاورپوینت با اسلاید اینفوگرافیک

تم این قالب چند منظوره پرزنتیشن برای نمایش نمونه کار، شرح پروژه کاری، شرح خدمات، آنالیز بازار، توضیح راهکار فروش و بسیاری موارد دیگر طراحی شده است. این قالب بطوری با‌سلیقه ایجاد شده است که زیبایی طراحی فلت آن دیگران را جذب کند. یک قالب پرزنتیشن چندمنظوره، حرفه‌ای، تمیز، خلاقانه و ساده است که برای تمامی کسب و کارها مناسب می باشد.
بیش از ۱۲۰ اسلاید اینفوگرافیک اطلاعات که میتوانید نمودارها، جداول، و ویژالیزیشن داده‌‌ها را در آن سفارشی کنید. میتوانید خیلی ساده یک گروه شکل را انتخاب کنید، آنرا کپی کنید و به اسلایدی که روی آن کار میکنید برگردید و با کلیک راست ، Paste را بزنید. به همین سادگی!

۴. قالب پاورپوینت پرزنتیشن چندمنظوره Somalia

12 نمونه از بهترین قالب‌های پرزنتیشن پاورپوینت با اسلاید اینفوگرافیک

این قالب پاورپوینت تمیز، رنگی، قابل اسکیل و خلاقانه طراحی شده تا روشی زیبا برای ارائه اطلاعات به مشتریان بالقوه کسب و کار باشد. ۲۸ فایل پاورپوینت دارد و شامل ۱۲۵ اسلاید منحصربفرد است. هر کدام انتخاب‌های فوق‌العاده‌ای از نقشه، جدول، تایم لاین و نمودار اطلاعات برای اینفوگرافیک دارند. همینطور این مجموعه همراه با امکاناتی مثل انیمیشن و صدها آیکون وکتور قابل سفارشی است.

۵. قالب پاورپوینت Space

12 نمونه از بهترین قالب‌های پرزنتیشن پاورپوینت با اسلاید اینفوگرافیک

قالب پاورپوینت Space شامل ۱۵۰۰ اسلاید پرزنتیشن است و ظاهری ساده، تمیز و مدرنی دارد و ۱۰ قالب رنگ از پیش آماده شده نیز همراه با آن موجود است. انتخاب‌های زیادی در این مجموعه قرار دارند تا با کمک آنها برای کسب و کار خود پرزنتیشن تهیه کنید. در این مجموعه اسلایدهای متنوعی برای گالری تصاویر، معرفی تیم، تایم‌لاین، تقویم، موکاپ تجهیزات ارتباطی، اینفوگرافیک، نمودار و بسیاری موارد دیگر در دسترس می باشد.

۶. قالب پاورپوینت پرزنتیشن کسب و کار The Zero

12 نمونه از بهترین قالب‌های پرزنتیشن پاورپوینت با اسلاید اینفوگرافیک

Zero یک قالب پاورپوینت چندمنظوره برای کسب و کار است. با آن میتوانید ایده‌های کسب و کار خود را با گزینه‌های بصری با کیفیت بالا ارائه دهید. این قالب همراه با طرح‌هایی است که در دنیای واقعی استفاده شده و موفق بوده اند. بیش از ۲۰۰ اسلاید محتوا همراه با نمونه‌کار، اینفوگرافیک‌های با سلیقه، نمودار داده‌ها، جداکننده بخش‌ها، جداول مقایسه و تایم‌لاین در این قالب وجود دارند.

۷. مجموعه ۱۰ قالب پاورپوینت Awesome PowerPoint Bundle

مجموعه 10 قالب پاورپوینت Awesome PowerPoint Bundle

این یک مجموعه قالب پاورپوینت کسب و کار تمیز و خلاقانه است. این مجموعه بیش از ۶۰۰۰ اسلاید را در ترکیب بندی های ۴:۳ و ۱۶:۹ شامل میشود و شما می‌توانید اندازه و رنگ تمامی عناصر را در این مجموعه فوق العاده براحتی تغییر دهید و ویرایش کنید. ترکیب قدرتمندی از فایل‌های مصور بی‌نظیر و آپشن‌های زیادی برای پرزنتیشن داده‌ها در این قالب وجود دارد. همه گرافیک‌ها قابل اسکیل و ویرایش هستند.

۸. قالب پاورپوینت پرزنتیشن کسب و کار Roti

قالب پاورپوینت پرزنتیشن کسب و کار Roti

این قالب پاورپوینت برای معرفی کسب و کار یا استفاده شخصی تهیه شده است. این قالب طراحی تمیز و خلاقانه‌ای را بهمراه ترکیبی قدرتمند از انتخاب برای تصویر و گرافیک را در اختیار میگذارد. بیش ۵۰ از اسلاید منحصربفرد در این قالب وجود دارد. لایه‌ها خیلی خوب دسته‌بندی شده‌اند و سفارشی‌سازی آن آسان است. خیلی ساده میتوانید سریعا رنگ، نوشته، گرافیک و هر آنچه قابل ویرایش است را تغییر دهید.

۹. قالب پاورپوینت پرزنتیشن چندمنظوره Stampede

12 نمونه از بهترین قالب‌های پرزنتیشن پاورپوینت با اسلاید اینفوگرافیک

با این مجموعه بزرگ قالب پاورپوینت، فروش خود را افزایش دهید و معامله‌ای انجام دهید که قبلا هرگز نمیتوانستید. با این اسلایدها که برای بازاریابی، رسانه اجتماعی، سئو و دیگر موارد استفاده کسب و کار طراحی شده اند، پرزنتیشن‌های پویایی ایجاد کنید. این مجموعه شامل صدها اینفوگرافیک باسلیقه همراه با ۷۴۰ اسلاید خلاقانه (نسخه‌های تاریک و روشن) برای استفاده است.
مجموعه‌ی عظیمی از انتخاب‌ها برای اسلایدهای نمودار، دیاگرام، نقشه ذهنی، تجارت، تیم، کسب و کار و بازاریابی در آن وجود دارد. این طرح‌های مدرن مبتنی بر اسلایدهای مستر پاورپوینت ایجاد شده اند و کار با آنها آسان است.

۱۰. قالب پاورپوینت SUPRIMO

قالب پاورپوینت SUPRIMO

این قالب خلاقانه پرزنتیشن برای نمایش اطلاعات شما و سفارشی‌سازی یک داستان بصری ایجاد شده است. ابزاری موثر برای ارائه‌ی محصول، روند کاری، فرآیندها و دادهاست. همراه با مجموعه‌ی بزرگی از اسلایدهای منحصربفرد و همراه با ۲۰ ترکیب رنگی اصلی و همینطور ۶۰ ترکیب رنگ زیبای دیگر است.
میتوانید از این قالب برای انواع پرزنتیشن خلاقانه سازمانی، شرکتی، فروش، و دیگر موارد استفاده کنید. شامل تنوع وسیعی از انتخاب برای اسلاید اینفوگرافیکی است. به هیچ برنامه اضافی دیگری برای ویرایش یا فتوشاپ نیاز ندارد و فقط لازم است از پاورپوینت استفاده کنید. فقط نوشته خود را تایپ کنید، تصویر خود را قرار دهید و بدین ترتیب اسلاید شما آماده میشود.

۱۱. قالب پاورپوینت Mercurio

12 نمونه از بهترین قالب‌های پرزنتیشن پاورپوینت با اسلاید اینفوگرافیک

این قالب پرزنتیشن اطلاعات بیش از ۹۰ اسلاید محتوا با گزینه‌های سفارشی برای زمینه رنگ دارد. پرزنتیشن خود را به وضوح ارائه دهید، تیم خود و نمونه‌کارهایتان را معرفی کنید، تایم‌لاین، جداول قیمت، نمودار اطلاعات ، اینفوگرافیک، نقشه‌ها و بسیاری موارد دیگر را سفارشی کنید. چندین انتخاب ساده، انیمیشن و اشکال وکتوری قابل ویرایش پاورپوینت برای سفارشی‌سازی طرح وجود دارند. این قالب شامل آیکون‌ها و فونت رایگان می باشد.

۱۲. قالب پاورپوینت APPO برای اپلیکیشن موبایل

قالب پاورپوینت APPO برای اپلیکیشن موبایل

این قالب پاورپوینت خلاقانه یک جعبه‌ابزار برای پرزنتیشن اپلیکیشن موبایل است. دارای بیش از ۵۰ اسلاید پرزنتیشن منحصربفرد، ۳ تنوع رنگی، با ایده‌های خلاقانه و طراحی فوق العاده حرفه ای است. خیلی خوب طراحی شده تا ایده‌های اپ شما را بصورت بصری ارائه دهد.
شامل یک طراحی مینیمال و مدرن است. دارای مجموعه طبقه‌بندی شده از اسلایدهای قابل سفارشی برای اطلاعات متنی و تصویری می باشد.

۵ نکته برای پرزنتیشن اطلاعات در پاورپوینت

در اینجا به ۵ نکته سریع برای پرزنتیشن اطلاعات اشاره میکنم تا بتوانید بهترین استفاده را از قالب پاورپوینت اینفوگرافیک خود داشته باشید و پرزنتیشن خود را محکم ارائه دهید.

۱. طراحی اسلاید خود را ساده کنید

ارائه‌ی اطلاعات تا بیشترین سطح ممکن، اعتبار شما را خواهد ساخت. پرزنتیشن چیزی است که ذهن مخاطب شما را تغییر میدهد، بطوری موثر برند شما را تبلیغ میکند و معامله را جوش میدهد.
مراقب اطلاعات خود باشید و آنها را درهم و برهم ارائه ندهید. لازم است که اطلاعات شما به طور منظم ارائه شوند.
از طراحی استفاده کنید تا اجزا را یکپارچه کنید. یادتان باشد که رنگ مشابه به اطلاعات مشابه استحکام می‌بخشد و رنگ‌های متفاوت نواحی داده‌‌ای را جدا میکند. استفاده از فونت مدرن، پرزنتیشن اطلاعات شما را با ثبات میسازد. مطمئن شوید که از فضای زیادی استفاده میکنید و از ایجاد اسلایدهای بسته و شلوغ خودداری کنید.

۲. تمرکز و وضوح را وارد کار کنید

احتمالا اطلاعات زیادی دارید که باید بررسی کنید. یکپارچه‌سازی اطلاعات کار چالش‌برانگیزی است، اما کلید ایجاد تاثیر در پرزنتیشن است. در هر اسلاید یک چیز عمده را در مرکز توجه قرار دهید. در صورت امکان، بروی یک متریک منحصربفرد برای هر بخش تمرکز کنید.
چیزی که انتخاب میکنید نقطه‌ی مرکزی برای ایجاد هر اسلاید است. یادتان باشد، هر چه نقاط اطلاعاتی مقایسه‌ای به اینفوگرافیک خود اضافه میکنید، شانس خود را برای گیج کردن مخاطب بیشتر میکنید. زمانی که در این رابطه دچار تردید هستید، یک اسلاید دیگر به پرزنتیشن خود اضافه کنید و اطلاعات اضافه را به آن منتقل کنید. بطور دیوانه‌واری در هر اسلاید خود نظم و ترتیب ایجاد کنید.

۳. نمونه‌ای درخشان از اطلاعات خود ایجاد کنید

هدف شما این است که اطلاعات روشنگرانه ارائه دهید. لازم است که اطلاعات شما برجسته شود و معنای اطلاعات شما برای مخاطب واضح باشد.
افزودن درهم‌ریختگی غیرضروری به اطلاعات خود، بطوریکه آنرا گیج کننده سازد خیلی آسان است. آیا شما واقعا به آن شرح پاراگراف نیاز دارید؟ آیا این تصویر از مردها واقعا کمکی میکند؟ آیا میخواهید همه فلش‌ها هر کدام در یک جهت قرار بگیرند؟ هر بخشی که میخواهید اضافه کنید را پرسش کنید. هر بخشی که استفاده میکنید باید اطلاعات شما را تکمیل کند و توجه مخاطب شما را از نکات پرت نکند.

۴. بهترین اسلاید اینفوگرافیک را انتخاب کنید

روش‌های بیشماری وجود دارند که اطلاعات خود را ارائه دهید: نمودارهای روندی، دیاگرام‌های درختی، تایم‌لاین، جداول مقایسه، گراف خطی و نمودار ستونی و بسیاری موارد دیگر.
اینفوگرافیکی را انتخاب کنید که برای اطلاعات شما متناسب‌ترین باشد. فرمتی که استفاده میکنید تا اطلاعات خود را بصورت بصری ارائه دهید باید منظور شما را به وضوح بیان کرده و درک آن را آسان کند.

۵. یک داستان بصری تعریف کنید

نمایش تمامی اطلاعات تحقیقاتی شما مساله‌ای وسوسه انگیز است، اما این کار کاملا بر مخاطب شما غلبه خواهد کرد. علاوه بر این لازم است شما با این اطلاعات داستان خود را تعریف کنید. و مخاطب خود را طی یک روایت بصری هدایت کنید.
در صورتی که پرزنتیشن فروش انجام میدهید، پس اطلاعاتی ارائه دهید که مخاطب را مجاب به خرید از شما کند. در صورتی ایده‌ی شروع یک کسب و کار را ارائه میدهید، اطلاعاتی را در اختیار بگذارید که سرمایه‌گذاران را به سرمایه‌گذاری وادار کند. در صورتی که در فصل جاری کسب و کار تیم خود را بروز میکنید، اطلاعاتی را ارائه دهید که مراحل مهمی که به آن دست یافتید را به وضوح توضیح دهد.
یک هدف مشخص داشته باشید و اطلاعات را بطوری ارائه دهید که کمک کند به آن هدف دست پیدا کنید.
هر یک از قالب‌های پاورپوینت اشاره شده در این مقاله، آپشن‌های پرزنتیشن اطلاعاتی فوق‌العاده‌ای در اختیار شما قرار خواهد داد. میتوانید بهترین قالب را برای اطلاعات خود پیدا کنید و اسلایدهای اینفوگرافیک درستی را برای بیان داستان متقاعدکننده‌ی خود در کنار هم قرار دهید.

برچسب ها

دیدگاه خود را مطرح کنید